kosmetyki do opalania Pollena Ewa Eva Sun

Pamiętasz naszą serię kosmetyków słonecznych Eva Sun? 

Była świetna, ale pomyśleliśmy, że może być jeszcze lepsza i teraz oddajemy ją w nowej postaci w Twoje ręce. 

Nie tylko zmieniliśmy jej szatę graficzną, ale dopracowaliśmy też formuły. 

Zarówno balsamy, jak i olejek nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Ich formuły opierają się na biokompleksie bursztynu i zawierają witaminę E. 

Wszystkie kosmetyki są wodoodporne i odporne na przyklejanie piasku. Zastosowane w nich filtry UVA+UVB są fotostabilne. Cała seria jest przebadana dermatologicznie, dodatkowo kremy przeciwsłoneczne i balsam kojący zostały zweryfikowane pod kątem ochrony i pielęgnacji wygojonej skóry z tatuażem.

Jeśli poszukujesz ochrony przed promieniowaniem IR i zabezpieczenia DNA komórek przed uszkodzeniami, to znajdziesz je wśród kosmetyków tej serii. 

Ale to nie wszystko. Opracowaliśmy coś zupełnie nowego! 

W tym sezonie nie będziesz musiała wcierać kremów lub balsamów, będziesz mogła zaaplikować kosmetyk kilkoma psiknięciami. 

Tak, emulsje do opalania Eva Sun Sensitive zostały zamknięte w innowacyjnych puszkach aerozolowych. Zarówno Emulsja do opalania SPF 30, jak i 50, mają wegańskie formuły, zostały też przebadane pod kątem ochrony skóry tatuowanej oraz zapewniają ochronę przed promieniami IR i zabezpieczają DNA komórek przed uszkodzeniami każdego rodzaju skóry, także wrażliwej. Działają antyoksydacyjnie, hamując procesy starzenia, zabezpieczają przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska i długotrwale nawilżają.

Wszystkie kosmetyki są już dostępne w naszym sklepie online: