Staramy się być coraz bardziej ekologiczni, a idea less waste jest nam bliska już od dawna. Dlatego jedno z dwóch naszych stanowisk do pobierania produktów “na wagę” zyskało niedawno nową odsłonę!
Jest ona nie tylko bardziej estetyczna, ale także łatwiejsza w obsłudze, a specjalnie zaprojektowane pod kranikami kratki ułatwiają zachowanie czystości.

Nowy dystrybutor spotkasz w sklepie firmowym Polleny Ewy w Zelowie, przy ul. Św. Anny 2A.
Pomyśleliśmy, że przeprowadzka pod nowy adres to idealny moment na zmianę tego standu. Teraz czas na kolejne punkty, a następny w kolejce jest nasz łódzki salon firmowy Polleny Ewy. Tam zmianę stanowiska do sprzedaży detergentów i kosmetyków na wagę połączymy również z zaplanowaną przeprowadzką.

Zarówno w sklepie w Zelowie, jak i Łodzi do własnych pojemników możesz kupić 5 produktów: kremowe mydło w płynie z serii Eva Natura i detergenty marki Dr Max.
Aby to zrobić, wystarczy, że zwrócisz się do sprzedawcy z własnym opakowaniem, który je napełni, ważąc odpowiednią ilość kosmetyku lub detergentu. Dzięki temu płacisz jedynie za odmierzoną ilość wyrobu. Dajesz także nowe życie opakowaniom, które zamiast trafić na śmietnik od razu po zużyciu ich zawartości, posłużą dłużej.

Podobny stand, na razie z nieco mniejszą ilością produktów, jest dostępny także w Toruniu w sklepie medycznym “Zdrowie” przy ul. Konstytucji 3 maja 10.

Pollena Ewa jako jedna ze spółek Grupy TZMO tym działaniem realizuje założenia programu „TZMO drive to ZERO WASTE”.

W naszych działaniach wychodzimy jednak trochę dalej niż podstawowe założenia tego programu. Poza propagowaniem idei less waste przez nasze standy w sklepach stacjonarnych, przywiązujemy wagę także do ekologicznych rozwiązań przy pakowaniu przesyłek sklepu online i ponownego wykorzystywania kartonów. Ulepszamy także i wprowadzamy nowe receptury produktów.
Coraz więcej naszych kosmetyków, m.in. z serii Eva Natura bazuje w głównej mierze na składnikach pochodzenia naturalnego, a do ich produkcji, tam gdzie to możliwe, nie wykorzystujemy również składników pochodzenia zwierzęcego.
Wprowadzane nowe, inspirowane naturą i wegańskie formuły są odpowiedzią także na potrzeby osób, którym los zwierząt nie jest obojętny, a weganizm to filozofia życia, nie tylko element diety

Symbolami wdrażanych eko zmian są odświeżony wygląd opakowań, m.in. kremów do rąk i stóp oraz płynów do kąpieli z linii Eva Natura. Już niebawem pojawią się one w naszym sklepie online oraz w wybranych sklepach i drogeriach stacjonarnych.

Regenerujący płyn do kąpieli Eva Natura
Regenerujący płyn do kąpieli Eva Natura w nowej odsłonie


Nowe opakowanie kremu do rąk i paznokci z biokompleksem lnianym
Nowe opakowanie kremu do rąk i paznokci z biokompleksem lnianym