1500_opti

F. K. Pollena-Ewa S.A. oferuje szereg usług na zlecenie. Działania w ramach Private Label pozwalają zaoferować kosmetyki wpisujące się idealnie w potrzeby klienta. Produkty te przygotowywane są od fazy pomysłu, aż do wdrożenia - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując współpracę na każdym etapie produkcji, począwszy od przygotowania receptury, przez dobór i projekt opakowania, aż do kontroli jakości i konfekcjonowania wyrobu.

 

Nad przygotowywaniem receptur czuwa doświadczony zespół ludzi z pasją i bogatą wiedzą na temat surowców i trendów kosmetycznych. Wszystkie receptury są dokładnie badane i testowane, aby zapewnić bezpieczeństwo stosowania.

 

Wysoką jakość przygotowywanych produktów zapewniają odpowiednio wyposażone laboratoria fizykochemiczne i mikrobiologiczne, wdrożony w 1996 roku system zarządzania jakością ISO 9001, a także produkcja zgodna z zasadami GMP certyfikowanymi przez posiadającą niemiecką i polską akredytację firmę TÜV Nord Polska.

 

Chętnie podejmiemy się realizacji innowacyjnych projektów od zleceniodawcy. Nasza fabryka posiada w swojej ofercie także wyroby chemii gospodarczej. Jeżeli szukają Państwo firmy, która zrealizuje projekty w tym zakresie – jesteśmy do dyspozycji.

 

Zapraszamy do współpracy.