Już po raz dwudziesty trzeci rozdano nagrody w prestiżowym konkursie branży kosmetycznej, organizowanym przez Magazyn Kosmetyki! Wśród laureatów nie zabrakło także Polleny-Ewy, po raz kolejny nagrodzonej za wyroby do pielęgnacji ciała. W tym roku zwycięskim wyrobem w kategorii: „ciało – pielęgnacja” został  Nawilżający balsam do ciała z jedwabiem i bawełną z linii Eva SIMPLE. Dziękujemy za uznanie!

Jury konkursu Qltowy Kosmetyk 2019 otrzymało blisko 600 zgłoszeń, mając łącznie do oceny niemal 1,5 tys. produktów do twarzy, ciała, włosów i makijażu.

Kosmetyki zgłoszone do konkursu zachwyciły grono jurorów – polski rynek kosmetyczny ma się świetnie, może się pochwalić innowacyjnymi produktami doskonałej jakości – mówi redaktor naczelna Magazynu Kosmetyki, Magdalena Ziętkiewicz.

Cieszymy się, że w wśród tylu wspaniałych wyrobów nasza marka została dostrzeżona i doceniona. Eva SIMPLE to uniwersalna, obejmująca kilkanaście produktów, seria do pielęgnacji każdego rodzaju skóry oraz włosów. Oprócz wspomnianej nagrody dla Nawilżającego balsamu do ciała Eva SIMPLE, także inna nowość z tej linii została wyróżniona. W pokrewnej kategorii „ciało – pielęgnacja dłoni” jednym z nominowanych produktów był Odżywczy krem do rąk z miodem i owsem Eva SIMPLE.

Wszystkie te wyrazy uznania są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy nad udoskonalaniem naszej oferty.

Serdecznie dziękujemy za nagrodę!