Blisko 300 kobiet, w tym liczne grono czołowych, polskich aktywistek, 8 porywających wystąpień i niezliczone pogawędki– tak w skrócie można podsumować I Regionalny Kongres Kobiet, który w niedzielę 13. maja odbył się w Toruniu.Swoją obecność w tej kobiecej sferze zaznaczyła również Pollena- Ewa.
Frekwencyjnie I edycja toruńskiego kongresu okazała się ogromnym sukcesem. Ideą przewodnią było poddanie analizie aktywności kobiet na różnych płaszczyznach życia społecznego i zachęcenie do wykorzystania własnego potencjału i większego angażowania się w sprawy, które ich dotyczą.
Między panelami, w tle twórczych dyskusji przy kawie, zaprosiliśmy Panie do naszego stoiska, gdzie bezpłatnie wykonywaliśmy badanie cery, można było także zasięgnąć porady dermokonsultantki. Nie zabrakło nowości z serii Eva DERMO, które można było przetestować. Każda z Pań otrzymała  na pożegnanie próbki kosmetyków Pollena- Ewa dobrane do indywidualnych potrzeb na podstawie wyniku badania.
Atmosfera tych miłych spotkań z pewnością zostanie z nami na dłużej – dla ożywienia tych wspomnień, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.foto: Szymon Fiutak