Linia do Pielęgnacji ciała Eva DERMO, została po raz kolejny doceniona. Tym razem zaowocowało to przyznaniem brązowego medalu dla Kremu-maski do stóp w ogólnopolskim badaniu „Najlepszy produkt – Wybór Konsumentów 2019” w kategorii „kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp”. Serdecznie dziękujemy!
Przedmiotem tegorocznej, 8. edycji ogólnopolskiego badania „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” zorganizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, a zrealizowanego przez instytut GfK Polonia, była rekordowa liczba nowości (spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) – aż 327, wprowadzonych do dystrybucji między 1 września 2017 a 1 września 2018 roku w ramach 63 kategorii FMCG.
Każdego roku w ramach plebiscytu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów wyróżniane są najbardziej udane rynkowe premiery na sklepowych półkach, w tym także drogeryjnych, a granatowo-czerwony logotyp jest powszechnie znanym z wielu etykiet znakiem. Badanie przeprowadzane jest na reprezentatywnej próbie 1000 respondentów w wieku 18-65 lat, którzy decydują lub istotnie współdecydują o zakupach dla swojego gospodarstwa domowego oraz używają objętych badaniem kategorii produktowych.

Tego typu wyróżnienia są dla nas szczególnie cenne, gdyż przyznawane są przez konsumentów, dla których tworzymy nasze wyroby. To dowód uznania i zaufania, jakie pokładane jest w naszych kosmetykach i ogromna motywacja do pracy nad dalszym doskonaleniem naszych produktów.
Jeszcze raz dziękujemy!