6 października zapraszamy na kolejny wieczór „JaKobieta”. Tematem wiodącym będzie wrażliwość. W trakcie 3-godzinnego spotkania Panie będą mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy,  Bella Line Wellness Centrum oraz oczywiście Pollenę- Ewę.

Tradycyjnie, każda uczestniczka będzie miała okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których pod okiem technologa samodzielnie stworzy kosmetyk do pielęgnacji skóry. Tym razem skupimy się na skórze suchej i nadwrażliwej na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne i wspólnie przygotujemy: płyn micelarny, olejek oraz maseczkę do twarzy. – Samodzielnie wykonane kosmetyki panie zabiorą ze sobą do domu. Ponadto,  Pollena Ewa przygotowała badanie typu skóry, po którego analizie każda kobieta otrzyma optymalny kosmetyk – wyjaśnia Agnieszka Wasilewska, koordynator wydarzenia z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Na kondycję skóry ma wpływ olbrzymia ilość czynników, m. in. przebyte choroby, przyjmowane leki, używki, poziom hormonów, opalanie się oraz styl życia. Dlatego na wieczór „JaKobieta” zaproszono specjalistów z dziedziny medycyny, farmacji oraz kosmetologii, tak aby każda uczestniczka mogła porozmawiać o stanie swojej cery oraz dowiedzieć się więcej na temat jej pielęgnowania.

Dodatkowo,  będzie okazja do spotkania się z dietetykami i trenerami personalnymi z Bella Line Wellness Centrum, którzy powiedzą jaką dietę stosować i w jaki sposób dbać o kondycję fizyczną, aby mieć zdrową skórę.

Każda z uczestniczek otrzyma voucher do Bella Line Wellness Centrum dla dwóch osób, uprawniający do weekendowego korzystania z zajęć grupowych, power bike, ścianki wspinaczkowej, strefy cardio oraz gym. A także ze strefy relaksu, czyli SPA (4 sauny, grota natryskowa, 2 jacuzzi, kamienne podgrzewane leżaki, taras wypoczynkowy).

Dla uczestniczek zostały przygotowane kreatywne zakamarki. Będzie okazja do wspólnych sesji w fotobudce oraz do zrobienie nietypowego zdjęcia: zdjęcia swoich ust klasyczną techniką analogową. Oprócz tego wspólnie stworzymy mapę alergii, poszukamy idealnego zapachu i skomponujemy muzykę w nietypowy sposób. Specjalnie powstanie stanowisko, na którym uczestniczki pod okiem kreatywnej specjalistki stworzą niebanalną biżuterię.

W trakcie spotkania odbędzie się również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Oprócz tego, w Młyn Cafe, przy aromatycznej kawie i pysznych zakąskach Panie będą mogły miło spędzić czas i porozmawiać ze specjalistami.

Wydarzenie odbędzie się 6 października w godz. 18:00-21:00. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie internetowej: http://bilety.mlynwiedzy.org.pl/rezerwacja/termin.html?id=171.

 

źródło: http://mlynwiedzy.org.pl/