Linia do Pielęgnacji ciała Eva DERMO, została doceniona przez Magazyn Kosmetyki. Jury, w skład którego weszli między innymi Dorota Gardias, Barbara Kudrej- Szatan i Rafał Maślak, postanowiło przyznać naszym produktom nagrodę Qltowy Kosmetyk 2018 w kategorii „ciało, skóra z problemami”. Serdecznie dziękujemy!Do udziału w tegorocznej edycji konkursu Qltowy Kosmetyk zorganizowanego przez Magazyn Kosmetyki, zgłoszonych zostało blisko 600 produktów do twarzy, ciała, włosów i makijażu.

Konkurs Qltowy Kosmetyk to każdego roku duże wyzwanie dla naszej redakcji. Liczba nadesłanych produktów przyprawia o zawrót głowy, a wymiana opinii na temat ich działania zdaje się nie mieć końca. – mówi redaktor naczelna magazynu Kosmetyki Magdalena Ziętkiewicz

Produkty do Pielęgnacji ciała Eva DERMO wygrały w trudnej kategorii „ciało, skóra z problemami”. Głównym zadaniem kosmetyków z tej linii jest intensywne nawilżenie skóry suchej oraz nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Efekty ich działania są odczuwalne już po pierwszym użyciu.

Serdecznie dziękujemy za nagrodę!